• nowy-rok-szkolny-2020
  • rocznica-smierci-150
  • kacik-metodyczny
  • banner-pdm-2020-wrzesien
  • oferta-specjalna
  • studia-podyplomowe

KOMUNIKAT

Z przykrością informujemy wszystkie zapisane lub zainteresowane osoby uczestnictwem w Kursach Pedagogiki Montessori w lipcu br., że zgodnie z ogólnopolską akcją zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie UCZESTNIKÓW i WYKŁADOWCÓW nie odbędą się KURSY:

Kurs IV/1. Część A – zakres przedszkola (bez hospitacji) w terminie 06 -12 lipca 2020 r.
Kurs: IV/2. Część B
– edukacja wczesnoszkolna. tj. klasy 1 - 3 szkoły podstawowej (bez hospitacji) w terminie 13 -16 lipca 2020 r.

Zapraszamy w przyszłym roku lub na kurs tygodniowy zimą 2021.Termin kursu zimowego podany zostanie do końca czerwca br. w zakładce: Oferta szkoleń na rok szkolny 2020/2021 r.

IV. Kurs propedeutyczny (doskonalący)

 

KOMUNIKAT

Z przykrością informujemy wszystkie zapisane lub zainteresowane osoby uczestnictwem w Kursach Pedagogiki Montessori w lipcu br., że zgodnie z ogólnopolską akcją zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie UCZESTNIKÓW i WYKŁADOWCÓW nie odbędą się KURSY:

Kurs IV/1. Część A – zakres przedszkola (bez hospitacji) w terminie 06 -12 lipca 2020 r.
Kurs: IV/2. Część B
 – edukacja wczesnoszkolna. tj. klasy 1 - 3 szkoły podstawowej (bez hospitacji) w terminie 13 -16 lipca 2020 r.

Zapraszamy w przyszłym roku lub na kurs tygodniowy zimą 2021.Termin kursu zimowego podany zostanie do końca czerwca br. w zakładce: Oferta szkoleń na rok szkolny 2020/2021 r.

Informacje o kontynuacji rozpoczętego Kursu dyplomowego 2020/2021, studiów podyplomowych 2020/2021, kursu Wychowania dziecka do 3-go roku życia (III moduł), podane będą bezpośrednio uczestnikom w osobnym komunikacie.

Z poważaniem i pozdrowieniami: Małgorzata Miksza – kierownik KURSÓW

 


 

 

Pedagogika Marii Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego

Wersja zjazdu tygodniowego - LETNIEGO

Studia podyplomowe

Oferta specjalna NOWY TERMIN

 

alogo               polskie-stowarzyszenie-montessori-logo

 

W ramach współpracy pomiędzy Polskimi Stowarzyszeniem Montessori (PSM) a Akademią Humanistyczno – Ekonomiczną (AHE) w Łodzi, w roku akademickim 2020/2021 od semestru zimowego rozpocznie się trzecia edycja studiów podyplomowych pt: Pedagogika M. Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego

I. KURS DYPLOWY (doskonalący)

 

NOWY TERMIN!

Pedagogika Marii Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego (zakres  przedszkola, edukacji wczesnoszkolnej  tj. klasy 1 -3 wraz z hospitacjami) Wersja zjazdów weekendowych