• nowy-rok-szkolny-2020
  • rocznica-smierci-150
  • kacik-metodyczny
  • banner-pdm-2020-wrzesien
  • oferta-specjalna
  • studia-podyplomowe

Studia podyplomowe

Oferta specjalna NOWY TERMIN

 

alogo               polskie-stowarzyszenie-montessori-logo

 

W ramach współpracy pomiędzy Polskimi Stowarzyszeniem Montessori (PSM) a Akademią Humanistyczno – Ekonomiczną (AHE) w Łodzi, w roku akademickim 2020/2021 od semestru zimowego rozpocznie się trzecia edycja studiów podyplomowych pt: Pedagogika M. Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego

UWAGA: przedmioty zaplanowane dla pracowników AHE (45 h) będą prowadzone w wersji on - line. Z uwagi na okres pandemii do odwołania nie będzie możliwości rezerwacji noclegów w siedzibie Stowarzyszenia. Przepraszamy!

 

Pedagogika M. Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego

Cena: 4 000 PLN

Jeśli zbierze się grupa planujemy I moduł: (jeśli zbierze się grupa) 13 – 15 listopada 2020 r.

Zapraszamy! Studia podyplomowe obejmują treści doskonalącego kursu dyplomowego prowadzonego przez PSM (patrz: Symbol: I/EWD/W/275) oraz dodatkowe przedmioty z zakresu współczesnej psychologii i pedagogiki. W sumie jest to 310 h dydaktycznych + 10 h egzamin (kurs dyplomowy obejmuje 275 h). Studia trwać będą dwa semestry i zakończą się w grudniu 2020 r. Zajęcia odbywać się będą w konwencji weekendowej. Zajęcia z pedagogiki Montessori odbywać się będą w Pracowni Montessori (budynek Przedszkola nr 220 w Łodzi, ul. Jaracza 68) a wykłady uzupełniające w siedzibie AHE, ul. Sterlinga 26. Miejsca zajęć są w bliskim sąsiedztwie. Zainteresowane osoby bliższymi informacjami na temat organizacji, tematyki, korzyści ukończenia studiów podyplomowych, czasu trwania, kosztów, zasad i terminu rekrutacji, niedrogich noclegów w siedzibie PSM, zapraszamy na stronę Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE:  

www.ckp-lodz.pl

AHE wpisana jest do Bazy Usług Rozwojowych.

Chętnie udzielę dodatkowych wyjaśnień e-mailowo lub telefonicznie!

Małgorzata Miksza 
email: prezes@montessori-centrum.pl
tel. 796-822-369